ТИП РІЗЬБИ

Викрутіть ваш аератор зі змішувача і порівняйте його з чотирма варіантами типів різьб.

💧ЗОВНІШНЯ     

💧ВНУТРІШНЯ   

💧ПРИХОВАНА   

💧ВІДСУТНЯ

 

 

 

 

РОЗМІР РІЗЬБИ

Масштабуйте зображення, щоб розмір картки на моніторі відповідав банківській картці у Вас в руках.

Прикладіть аератор до найбільш відповідної форми для визначення його розміру.

 

УВАГА! Якщо розмір аератору належить до категорії 💧НЕСТАНДАРТНІ, всі описані нижче параметри не впливають на його вибір.

 

 

 

 

 

ТИП ПІДІГРІВУ

При підігріві води проточним 💧ГАЗОВИМ КОТЛОМ АБО КОЛОНКОЮ, використовуйте економні аератори з протоком від 5 л/хв. При меншому розході обладнання може не вмикатися або буде працювати некоректно.

При 💧ЦЕНТРАЛЬНОМУ ПІДІГРІВІ АБО ЕЛЕКТРИЧНИМ БОЙЛЕРОМдозування води не має впливу на такі системи. Використовуйте аератори з обмеженням протоку води від 1,7 л/хв і більше.

 

 

 

 

 

МІСЦЕ ВСТАНОВЛЕННЯ

Для змішувачів у ванній кімнаті, при митті невеликих об'єктів (руки, зубна щітка, бритва), використовуйте аератори з витратою води від 1,7 л/хв. Рекомендовані типи потоків 💧СПРЕЙ або 💧АЕРОВАНИЙ.
Для кухонних змішувачів, при митті посуду і змиванні мийних засобів, використовуйте моделі з витратою води від 3 л/хв та 💧
АЕРОВАНИМ потоком.

 

 

 

 

 

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ

🔧 РЕГУЛЮВАННЯ ПОТОКУ легким обертанням внутрішньої частини насадки, за допомогою викрутки або кінчика ножа, змінюйте розхід води та силу струменя.
🛡️ АНТИВАНДАЛЬНЕ КРІПЛЕННЯ 
збережіть змішувачі від несанкціонованого демонтажу водозбережних аераторів. Ударозахисний латунний корпус насадки складається із двох кілець, що прокручуються при спробі демонтажу без спеціального ключа. Практичне рішення для громадських місць, що нівелює нестримне бажання заволодіти водозбережним девайсом відвідувачами або робочим персоналом.
🌈 КОЛЬОРОВЕ ПОКРИТТЯ — перетворюйте змішувачі з кольоровим покриттям на водозбережні, завдяки аераторам у золотому, бронзовому, білому та сірому кольорах.

🚥 LED ПІДСВІЧУВАННЯ ПОТОКУ перетворюйте звичне використання води на святкове світлодіодне шоу за допомогою різноколірного потоку, забарвлення якого змінюється від температури води чи у довільному порядку. Струмінь підсвічується LED діодами, які живляться від сили води та не потребують батарейок.

↪️ ПОВОРОТНИЙ АДАПТЕР підлаштовуйте потік під себе для зручного миття посуду, очищення раковини на кухні та зменшення бризок.


Для максимальної економії води також рекомендуємо:
🎁 НАБОРИ
🚿 ЛІЙКИ ДЛЯ ДУШУ
🛁 НАСАДКИ ДЛЯ ДУШУ