🍰 Якщо ви бажаєте придбати товар і при цьому приберегти кошти для інших покупок, миттєва розстрочка від ПриватБанк дозволить розділити оплату за товар рівними частинами на декілька місяців. Для цього не потрібно відвідувати відділення банку та заповнювати паперові 📋договори – все можна легко та швидко зробити за допомогою мобільного телефону.

Які умови банку?

🔹 Комісія для клієнта 0,01% (за умови вчасної щомісячної оплати). Послугу розстрочки оплачує 💧DROP.UA;

🔹 Мінімальна сума замовлення 500 грн

Як скористатись?

1. Вам потрібно мати картку ПриватБанк. Якщо ви бажаєте безкоштовно її отримати, переходьте 👉за посиланням;

2. Ваш кредитний ліміт має дорівнювати або бути більшим за суму покупки.  Наприклад, з лімітом 10 000 грн можна оформити розстрочку на суму від 500 до 10 000 грн
Дізнатись, який у вас 💰кредитний ліміт можна:
– на 👉сайті (меню "Кредити")
– в додатку 👉Приват24 (меню "Оплата частинами")
– надіславши смс-команду CHAST на номер 3700;

3. На вашому 👛рахунку має бути сума, достатня для оплати першого платежу. Наприклад, купуючи товар, вартістю 1000 грн на 10 платежів, на рахунку має бути 100 грн або більше.

Як оформити покупку?

1. В картці бажаного товару натисніть кнопку "В кредит";

2. Клікніть по полю  " Оплата частинами", виберіть кількість платежів та натисніть "Оформити замовлення";

3. Підтвердіть покупку в 📱додатку Приват24. Оплату за перший місяць ви здійснюєте одразу, а кожен наступний платіж відбуватиметься того ж числа наступного місяця, за умови наявності коштів на картці. Наприклад, якщо ви оформили покупку 4 січня, то наступний платіж відбудеться 4 лютого.

Як вигідніше оформити декілька товарів?

🔹 Кожен товар має свою максимальну кількість платежів, за яку його можна придбати. Для максимальної вигоди, при покупці декількох товарів з різною кількістю платежів, ми радимо купувати їх окремо. Це вигідно, оскільки, згідно умов банку, кількість платежів всього замовлення визначається за найменшою кількістю платежів одного із товарів. Наприклад, при покупці змішувача з максимальною кількістю платежів 9 та душової системи з максимальною кількістю платежів 7, системою буде автоматично обрано 7 платежів для всього замовлення.

Не вдалося вчасно підтвердити покупку?

🔹 Рекомендуємо зробити повторне замовлення, а попереднє буде автоматично анульовано. Це 🕐найшвидший спосіб;

🔹 Зв'яжіться з нами, щоб ми повторно надіслали запит на підтвердження покупки в Приват24. Будьте недалеко від телефону, оскільки запит буде дійсний лише 15 хвилин.

Відповіді на інші запитання по оплаті частинами від ПриватБанк Ви можете отримати, звернувшись на їхню гарячу лінію за одним з телефонів:
– 3700 
 10060
 7660